• امروز چهارشنبه, 20 آذر 1398 - Wed 12 11 2019
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت
  • کارگاه دو روزه تخلیه اضطراری و اطفا حریق

  پیام تبریک رئیس سازمان اورژانس کشور به مناسبت فرارسيدن نوروز و خجسته ميلاد حضرت على (ع) و روز پدر

  به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛دکتر پیر حسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی فرارسيدن سال جدید را تبریک گفت.

   

  متن پیام بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحيم

  یا مقلب القلوب والابصار
  یا مدبر اللیل و النهار
  یا محول الحول والاحوال
  حول حالنا الی احسن الحال

  آغاز سال 1398 هجری شمسی را به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالى) ، ملت شریف ایران و خانواده بزرگ اورژانس تبریک می‌گویم.

  جا دارد که با دگرگونی فصل و فرارسیدن بهار طبیعت، قلب های ما نیز سرشار از شکوفایی، عطوفت و مهربانی شود و همراه با حلول سال نو گام های بزرگ برای بهتر شدن و تحول در کردار و گفتار حادث گردد.

  سال گذشته، برای سازمان اورژانس سالی مملو از شادی وغم بود .

  خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی برگ زرینی در کارنامه درخشان اورژانس 115 به شمار آمده و در کنار آن می توان به توسعه ناوگان زمینی و هوایی اورژانس اشاره نمود.

  روحيه ايثار وشهادت طلبي درارائه خدمت به همنوع باعث مباهات اورژانس وشهادت تنی چند از تکنسین های فداکار اورژانس در حوادث، متاثر کننده و غم انگيز بود.

  سازمان اورژانس کشور در سالی که گذشت نیز به حول و قوه الهي توانست در راستای  اجرای برنامه تحول نظام سلامت گام مهمی بردارد و رضایتمندی مردم و مسئولین را درتمامی سطوح جلب کند.

  اکنون برخود واجب مي دانم از زحمات همه همكاران و تلاشهای های شبانه روزی تان تقدیر و تشکر نموده و عيد سعيد نوروز که مقارن است با ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را به شما خانواده سپید پوش اورژانس تبريك گفته و سلامتي، نشاط و عاقبت بخيري شما و خانواده‌هاي محترمتان را از خداوند متعال مسئلت ‌نمايم.

  دکتر پیرحسین کولیوند
  رئیس سازمان اورژانس کشور