• امروز شنبه, 10 خرداد 1399 - Sat 05 30 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  برگزاری جلسه هم اندیشی اولویت های پروازی در منطقه شرق کشور

  رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری جلسه هم اندیشی با موضوع اولویت های پروازی و محدوده پوشش بالگردهای اورژانس هوایی گناباد،بیرجند و طبس در سالگرد تاسیس اورژانس هوایی گناباد خبر داد.

   

  به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد دکتر امین زمانی گفت: در این جلسه که به دعوت مرکز اورژانس گناباد، در محل سالن اجلاس این مرکز برگزار گردید، از ریاست و معاونت اورژانس خراسان جنوبی، مسئول EOC بیرجند ، مسئولین اورژانس هوایی بیرجند، طبس و همچنین مسئولین اورژانسهای قاین ،طبس ،فردوس،سرایان و بشرویه دعوت به عمل آمد.

  وی افزود: مهمترین موضوعات مورد بحث در این جلسه ، الویتهای پروازی و محدوده پوشش سه بالگرد اورژانس در منطقه شرق کشور بود.

  دکتر زمانی افزود: در این جلسه اورژانس هوایی گناباد آمادگی کامل خود را جهت امدادرسانی و همکاری در محدوده تحت پوشش اعلام کرد که با استقبال ریاست اورژانس خراسان جنوبی قرار گرفت .

  دکتر حسینی ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی بیرجند نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: استفاده از بالگرد میتواند زمان رسیدگی به مصدومین را کاهش دهد که این مهم جز در سایه همکاری بین مراکز اورژانس خراسان جنوبی و گناباد مقدور نخواهد بود.

  وی افزود: چه بهتر است که از این سرمایه ملی که در اختیار اورژانس قرار دارد به نحو احسن در منطقه استفاده شود تا بتوانیم هر چه بهتر و بیشتر جهت نجات جان افراد اقدام کنیم.

  در ادامه هر کدام از حاضرین در جلسه نظرات خود را بیان و در انتها نیز مصوبات این جلسه در قالب صورتجلسه ای تنظیم گردید.