• امروز دوشنبه, 30 دی 1398 - Mon 01 20 2020
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت

  اخبار دانشگاه

  پیام تبریک رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد بمناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

  برگزاری کارگاه آموزشی احیاء قلبی ریوی اطفال در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد

  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری کارگاه احیاء قلبی ریوی اطفال برای پرسنل بالینی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد.

  برگزاری جلسه ی کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه و پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی گناباد

  جلسه ی کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه و پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی گناباد با موضوع اقدامات لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی در ایام محرم و صفر برگزار شد.

  لزوم وجود پیوست پدافند غیرعامل برای طرح‌ های توسعه‌ ای

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جلسه كارگروه سلامت در حوادث غير مترقبه و پدافند غيرعامل دانشگاه که به مناسبت نکوداشت هفته پدافند غیرعامل برگزار شد، گفت: هر طرح توسعه‌ ای که قرار است اجرا شود، باید حتما پیوست پدافند غیرعامل داشته باشد.

  بازدید وزیر محترم بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از اورژانس هوایی گناباد

  در سفر یک روزه وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به شهرستان گناباد، پس از برگزاری مراسم استقبال از ایشان در محل مرقد علامه بهلول گنابادی و شرکت در جلسه هیات رئیسه در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد،ایشان از بیمارستان علامه بهلول و اورژانس هوایی گناباد نیز بازدید کردند.