• امروز شنبه, 28 دی 1398 - Sat 01 18 2020
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت

  با حضور معاون وزیر بهداشت صورت گرفت؛ افتتاح 12 پروژه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

  img 81101  همزمان با دومین روز از گرامیداشت هفته دولت، 12 پروژه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور دکتر فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر نژادجواد، مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

  به گزارش وب‌دا، دکتر رضا احمدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم افتتاح این پروژه‌ها که جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی هم حضور داشتند، گفت: در مجموع برای احداث و بهره‌برداری از این پروژه‌ها، 112 میلیارد ریال هزینه شده است.
  وی اظهار کرد: سالن ورزشی پوریا با 2900 متر مربع و خوابگاه دانشجویی 300 نفره فجر 2 با 4700 متر مربع در 4 طبقه دو پروژه افتتاح شده در پردیس این دانشگاه است که با بهره‌برداری از آن‌ها سرانه فضای خوابگاهی و ورزشی دانشجویان رشد خوبی خواهد داشت.
  دکتر احمدی، کلینیک تخصصی طب سنتی و طب کار، واحد دندانپزشکی مرکز روشناوند، پایگاه سلامت غیر ضمیمه شماره 1 مرکز سلامت جامعه شهید دکتر فیاض بخش، خانه بهداشت قوژد، محل استقرار تیم سلامت بیهود، بهسازی مرکز سلامت جامعه الزهرا مند و خانه بهداشت نوده پشنگ را از دیگر پروژه‌های مورد بهره‌برداری عنوان کرد .
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به افتتاح 4 پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان بجستان، اظهار کرد: این پروژه شامل ساختمان شبکه بهداشت و درمان، مرکز خدمات جامع سلامت شهید قنبر آقایی، پایگاه اورژانس شهری و بلوک زایمانی بیمارستان آیت‌ا.. مدنی بجستان است که 22 میلیارد و 329 میلیون ریال برای احداث این 4 پروژه با زیربنای 1930 مترمربع هزینه شده است.
  دکتر احمدی اظهار امیدواری کرد که بهره‌برداری از این پروژه‌ها موجب بهبود کیفیت ارائه خدمات، افزایش رضایت‌مندی مردم و در نهایت ارتقاء شاخص‌های بهداشت و سلامت جامعه شود.

  img 8103

  img 8122

  img 81101

  img 8172

  روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد