• امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
  • روابط عمومی سازمان اورژانس 115 گناباد
  • زایمان موفق در اورژانس 115 گناباد
  • بازدید سرزده معاون اجرایی اورژانس کشور از دانشگاه علوم پزشکی گناباد
  • بازدید نماینده و فرماندار از پایگاه اورژانس نجم آباد و محل استقرار اتوبوس آمبولانس
  • گزارش تصویری پویش درختکاری در اورژانس 115 گناباد

  بازدید معاون بهداشت از دو پایگاه اورژانس و یک مرکز خدمات جامع سلامت

  بازدید نوروزی  معاون بهداشت و جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ستاد نوروزی با حضور در بخش کاخک، از یک مرکز خدمات جامع سلامت و دو پایگاه اورژانس بازدید کرد.

  به گزارش وب‌دا، دکتر علی عالمی در این بازدید که رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد، مدیر روابط عمومی و کارشناسانی از معاونت درمان و اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه هم حضور داشتند، از محل استقرار پایگاه اورژانس کاخک، پایگاه اورژانس جاده‌ای کلات و مرکز خدمات جامع سلامت شهید دکتر بهشتی شهر کاخک بازدید کرد.

  در این بازدیدها، ضمن بررسی میزان آمادگی نیروها، تجهیزات و داروهای موجود در آمبولانس‌ها و مرکز خدمات جامع سلامت، وضعیت خدمت‌رسانی آن‌ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
  دکتر عالمی در حاشیه این بازدید از فعالیت منسجم معاونت بهداشتی در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی و آمادگی مراکز خدمات جامع سلامت  در ایام نوروز خبر داد و ابراز امیدواری کرد مسافران نوروزی سفری سالم و کم دغدغه را تجربه کنند.
  دکتر باذلی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هم با اشاره به حضور آمبولانس‌های اورژانس 115 در حاشیه جاده‌ها و آمادگی کامل پایگاه های اورژانس برای خدمت‌رسانی به مصدومان حوادث احتمالی گفت: رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی، از نکات مهمی است که می تواند از بروز حوادث جاده ای جلوگیری کند.

  بازدید نوروزی 96