• امروز شنبه, 17 خرداد 1399 - Sat 06 06 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  4 دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ گناباد به حادثه واژگونی پژو ۴۰۵ اعزام شدند.

  حادثهرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد از انتقال ۶مصدوم حادثه واژگونی پژو ۴۰۵ در حومه دهستان بیمرغ از توابع گناباد خبر داد.

  دکتر باذلی درباره این حادثه افزود: ساعت ۱۱:۵۴ امروز سوم شهریورماه ۱۳۹۶ بدنبال تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گناباد مبنی بر واژگونی یکدستگاه پژو ۴۰۵ درکیلومتر ۵ محور بیمرغ- گناباد با ۶مصدوم سریعأ ۴ اکیپ عملیاتی از پایگاههای اورژانس بیمرغ و نوغاب و گیسور و امامت به محل حادثه اعزام شدند‌.

  وی افزود : اولین آمبولانس درکمتر از ۳ دقیقه از پایگاه اورژانس بیمرغ به محل حادثه رسید که به ارزیابی مصدومین پرداخت و بعد از معاینه بیماران اقدامات اولیه برای ۶ مصدوم در محل حادثه صورت پذیرفت و مصدومین توسط ۴ دستگاه آمبولانس تحت مراقبت به بیمارستان علامه بهلول گنابادی منتقل شدند.

  دکتر باذلی درادامه گفت: یکی از مصدومین که آقایی ۳۰ ساله بود و دچار آسیب شدید سر وکاهش هوشیاری شده بود بعلت وخامت حال عمومی در بیمارستان فوت کرد.رئیس اورژانس ۱۱۵ گناباد در پایان گفت: با توجه به افزایش تردد و مسافرت ها در شهریورماه در جاده های شهری و روستایی به رانندگان توصیه می شود نکات ایمنی را در رانندگی رعایت کنند تا شاهد حوادثی اینچنین نباشیم.

  روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ گناباد