• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
  • گزارش تصویری جشن روز پرستار
  • کارشناسان مرکز پیام اورژانس 115 گناباد در 9 ماهه امسال 50 هزار تماس اورژانسی را پاسخ داده اند.
  • رونمایی از نرم افزار اورژانس 115
  • نشست رئیس سازمان اورژانس با امام جمعه گناباد

  دو حادثه ترافیکی در محورهای مواصلاتی تحت پوشش اورژانس گناباد یک کشته و دو مصدوم برجا گذاشت

  واژگونی کامیونت بجستان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد از واژگونی دودستگاه کامیون و کامیونت در دو حادثه ترافیکی و انتقال مصدوم آن به بیمارستان آیت الله مدنی بجستان خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ گناباد دکتر باذلی درباره این دو حادثه گفت : مورد اول در ساعت ۷:۵۵ صبح جمعه هفدهم شهریورماه ۱۳۹۶ به دنبال واژگونی یک دستگاه کامیون در کیلومتر۲۵ محور بجستان - بردسکن سریعا اکیپی از اورژانس ۱۱۵ سردق به محل اعزام شد که درکمتر از ۵ دقیقه آمبولانس به محل حادثه رسید که هنگام رسیدن آمبولانس راننده کامیون که آقایی۳۵ ساله بود بعلت آسیب شدید سرو اندام داخل ماشین فوت کرد.

  همچنین در حادثه دوم‌که ساعت ۸:۰۹ امروز جمعه در کیلومتر ۲۲ محور بجستان - فیض آباد به وقوع پیوست بدنبال واژگونی کامیونت سریعا اکیپی از پایگاه اورژانس بجستان به محل اعزام شد که هنگام رسیدن به محل حادثه دو مصدوم این حادثه که خانمی ۵۳ ساله بود با اسیب دست و صورت به بیمارستان آیت الله مدنی بجستان منتقل شد و راننده که اقایی ۵۴ ساله بود دچار آسیب جزئی شده بود رضایت به انتقال نداد.

  رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباددر پایان به افزایش حوادث ترافیکی در شهریورماه اشاره کرد و از شهروندان خواست حتما نکات ایمنی را دررانندگی رعایت کنند.

  واژگونی کامیون بجستان

   

  واژگونی کامیونت بجستان

  روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد