• امروز یکشنبه, 18 خرداد 1399 - Sun 06 07 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  یک فوتی در تصادف منجر به حریق

  به دنبال حادثه دلخراش تصادف خودروی پژو پارس و تریلی حمل سوخت که منجر به آتش گرفتن خودروی سواری شد،سرنشین خودرو در آتش سوخت.

   

  به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵گناباد،دکتر امین زمانی ریاست مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در ساعت ۱ بامداد مورخه ۹ خرداد ۹۸ به دنبال تماس مبنی بر تصادف خودروی سواری با تریلی حمل سوخت و آتش گرفتن خودرو سریعا یک اکیپ از پایگاه نجم آباد به محل حادثه اعزام شد و همچنین همزمان یک اکیپ از آتش نشانی بیدخت نیز عازم محل شد.

  وی افزود: در این حادثه که متاسفانه در همان ابتدای برخورد ،خودروی سواری دچار حریق شده بود شدت آتش به حدی بود که قابل کنترل نبوده و علی رغم تلاش زیاد پرسنل اورژانس در اطفا حریق ، متاسفانه راننده خودرو که در درون ماشین گیر کرده بود به دنبال شدت جراحات وارده و سوختگی کامل جان خود را از دست داده بود.

  دکتر امین زمانی در انتها افزود: از تمام رانندگان خودروی سنگین و حامل سوخت خواهشمندیم که به علائم خطر مجهز باشند و همچنین رانندگان خودروی سواری هم ضمن رعایت سرعت مجاز رانندگی حتما استراحت را در برنامه سفر خود قرار دهند تا دیگر شاهد چنین صحنه های دلخراشی نباشیم.