• امروز یکشنبه, 18 خرداد 1399 - Sun 06 07 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  شش کشته و مصدوم در تصادف محور گناباد به قاین

  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از وقوع تصادف دلخراش در کیلومتر ۳۵ محور گناباد به قاین خبر داد.

   

  به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد دکتر امین زمانی گفت : در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه امروز مورخه ۱۵ خرداد ۹۸ به دنبال تماس با مرکز پیام گناباد مبنی بر حادثه تصادف دو خودرو سریعا سه اکیپ از پایگاههای نجم آباد ،کاخک و نوغاب به محل حادثه اعزام شدند و همچنین اعلام آماده باش به بالگرد اورژانس نیز داده شد.

  وی افزود: اولین اکیپ اورژانس در کمتر از ۴دقیقه به محل حادثه رسید و پس از تریاژ اولیه درخواست بالگرد داد که سریعا بالگرد نیز به محل حادثه اعزام شد.

  دکتر زمانی افزود: در این حادثه سرنشینان خودرو ۶ نفر بوده که متاسفانه یک نفر در صحنه حادثه فوت شده بود.پنج مصدوم دیگر حادثه نیز پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ گناباد ،دو مصدوم که بدحال تر بودند توسط بالگرد اورژانس انتقال داده شدند و سه مصدوم دیگر حادثه نیز توسط کدهای زمینی در کمترین زمان ممکن منتقل بیمارستان علامه بهلول گناباد گردیدند.

  دکتر زمانی در انتها افزود: با توجه به تعطیلات پیش رو و شروع مسافرتها، از تمام رانندگان عزیز تقاضا داریم که با رعایت کامل اصول رانندگی و ایمنی اقدام به مسافرت نمایند.