• امروز شنبه, 17 خرداد 1399 - Sat 06 06 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  موفقیت پرسنل اورژانس گناباد در مسابقات قرآن کارکنان سازمان اورژانس کشور

  مقام قرآنیپرسنل اورژانس گناباد موفق به کسب سه عنوان برتر کشوری در اولین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان اورژانس کشور شدند

  در اولین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان اورژانس کشور که در سالن فرهنگسرای قرآن تهران برگزار شد، از برگزیدگان بخش های مختلف با حضور سرپرست سازمان اورژانس کشور قدردانی شد.
  در این دوره از مسابقات زهرا خدادادی از کارشناسان مرکز پیام اورژانس گناباد موفق به کسب رتبه اول خواهران در رشته تفسیر نماز گردید.
  در رشته حفظ نیم جزء برادران نیز، علی کاظمی مقدم بیدختی  از کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس گناباد موفق به کسب رتبه دوم کشور و  در رشته قرائت تحقیق برادران نیز جلال مومن بیلندی از کارشناسان مرکز پیام اورژانس گناباد موفق به کسب رتبه سوم کشور در این رشته گردید.
  پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور در آیین اختتامیه این مسابقات گفت: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات گسترش فعالیت‌های فرهنگی سازمان اورژانس کشور و تعمیق آموزه‌های آن در رفتار‌های اجتماعی و کاری است.
  وی اظهار داشت: انس گرفتن با این بهترین راهنمای انسانی باعث می‌شود از آسیب‌های اجتماعی فاصله بگیریم و باور‌های دینی را درومان افزایش دهیم تا منجر به ارائه بیشتر و بهتر خدمات به مردم کشور شود.
  گفتنی است حدود 2000 نفر از پرسنل اورژانس کشور در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند.

  مقام قرآنی