• امروز شنبه, 10 خرداد 1399 - Sat 05 30 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  روابط عمومی

  در عصر ارتباطات و فن­آوری اطلاعات همه روزه از سراسر جهان اطلاعات دسته­بندی شده با ابزارهاي ارتباطی متنوع مخابره می­شوند تا شاید بتوانند عطش انسان قرن 21 را برای دریافت اخبار جدید فراهم سازند.

  از وظایف عمده و مهم روابط عمومی­ها، "مدیریت رخدادها" و واکنش درباره رخدادهایی است که به شکلی بالقوه برای سازمان نتایج منفی به دنبال دارد و توان بالقوه و حیات آن را با محدودیت روبه­رو می­سازد. روابط عمومی برای این منظور می­تواند با شناسایی رخدادها، تجزیه و تحلیل آن­ها، ایجاد اولویت­ها، انتخاب راه­برد مناسب برای مقابله، اجرای یک برنامه ارتباطی و ارزیابی تاثیرهای آن، رویدادها و حوادث را مدیریت کند و قانون ارتباطات در وضعیت بحرانی را به خاطر داشته باشد. بدیهی است از مهم­ترین ابزارهاي مدیریت بحران در روابط عمومی­ها، ارائه اطلاعات عینی به مردم از طریق خبر است. روابط عمومی با تاسی از اصول اخلاقی، اطلاعاتی را در اختیار مردم قرار می­دهد که عینی و واقعی هستند و بی­تردید این اطلاعات می­تواند در تصمیم­گیری آگاهانه مردم تاثیر مثبت داشته باشد.

  موفقیت پرسنل اورژانس گناباد در مسابقات قرآن کارکنان سازمان اورژانس کشور

  مقام قرآنیپرسنل اورژانس گناباد موفق به کسب سه عنوان برتر کشوری در اولین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان اورژانس کشور شدند

  برگزاری کارگاه آموزشی اورژانس هوایی

  676x437-equal images akhbar 1397 04 kargah-Balgard کارگاه آموزشی اورژانس هوایی ویژه پرسنل بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد.

  بهره‌مندی حدود یک و نیم میلیون نفر از خدمات اورژانس هوایی گناباد

    رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: با راه‌اندازی اورژانس هوایی گناباد، حدود یک و نیم میلیون نفر از مردم منطقه از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

  بازدید رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور

  رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور با سفر به شهرستان گناباد، از محل پد اورژانس هوایی اورژانس گناباد بازدید کرد.

  ضرورت راه‌اندازی اورژانس هوایی در گناباد

  نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های درمانی و موقعیت جغرافیایی شهرستان گناباد، راه‌اندازی اورژانس هوایی در گناباد را مهم و ضروری برشمرد.

  زیر مجموعه ها