• امروز چهارشنبه, 29 شهریور 1396 - Wed 09 20 2017
  • آتش به اختیاری مدیر جهادی اورژانس
  • تجلیل از دکتر باذلی در روز پزشک
  • دکتر باذلی موفق به اخذ مدرک دکتری تخصصی سلامت در بلایا و فوریت ها شد.
  • بازدید نماینده و فرماندار از پایگاه اورژانس نجم آباد و محل استقرار اتوبوس آمبولانس
  • گزارش تصویری اهداخون بمناسبت روز سازمان انتقال خون

  روابط عمومی

  در عصر ارتباطات و فن­آوری اطلاعات همه روزه از سراسر جهان اطلاعات دسته­بندی شده با ابزارهاي ارتباطی متنوع مخابره می­شوند تا شاید بتوانند عطش انسان قرن 21 را برای دریافت اخبار جدید فراهم سازند.

  از وظایف عمده و مهم روابط عمومی­ها، "مدیریت رخدادها" و واکنش درباره رخدادهایی است که به شکلی بالقوه برای سازمان نتایج منفی به دنبال دارد و توان بالقوه و حیات آن را با محدودیت روبه­رو می­سازد. روابط عمومی برای این منظور می­تواند با شناسایی رخدادها، تجزیه و تحلیل آن­ها، ایجاد اولویت­ها، انتخاب راه­برد مناسب برای مقابله، اجرای یک برنامه ارتباطی و ارزیابی تاثیرهای آن، رویدادها و حوادث را مدیریت کند و قانون ارتباطات در وضعیت بحرانی را به خاطر داشته باشد. بدیهی است از مهم­ترین ابزارهاي مدیریت بحران در روابط عمومی­ها، ارائه اطلاعات عینی به مردم از طریق خبر است. روابط عمومی با تاسی از اصول اخلاقی، اطلاعاتی را در اختیار مردم قرار می­دهد که عینی و واقعی هستند و بی­تردید این اطلاعات می­تواند در تصمیم­گیری آگاهانه مردم تاثیر مثبت داشته باشد.

  روایتی از دکتر کولیوند مدیر جهادی اورژانس خستگی ناپذیر و مصمم

  کولیوند و نوروز هیچ‌وقت جلوی دوربین‌ها نیست و تعداد عکس‌های پشت میزی او از انگشتان یک دست تجاوز نمی‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتم برای کار کردن خبرهای اورژانس نیز همین است. کولیوند انگار هیچ‌وقت نیست و همیشه هست.

  روایت رضا رشید پور، مجری صدا و سیما از فداکاری و همت اورژانسی دکتر کولیوند ، رییس سازمان اورژانس کشور
  رضا رشید پور در روزهای گذشته ، با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود ، روایتی متفاوت از فداکاری ها و مهربانی بچه های اورژانس را نوشت.

  انتصاب جدید در سازمان اورژانس 115 گناباد

  انتصاب  رئیس سازمان اورژانس 115 گناباد در حکمی مسئول پایگاه اورژانس 115 بجستان را منصوب کرد .

  پیام تسلیت سرپرست اورژانس کشور در پی درگذشت تکنسین اورژانس شاهرود


   

  انالله واناالیه راجعونو من يخرج ‌من بيته مهاجرا الي الله و رسوله با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت  همكار عزيزمان شادروان صفدرجباری از تكنسين هاي مركز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي شاهرود  بار ديگر خانواده بزرگ اورژانس را در غمي بزرگ فرو برد.

  طرح جلیقه عملیاتی در سازمان اورژانس کشور مطرح گردید   

   

  دکتر حسن نوری معاون فنی و عملیات در گفتگو با روابط عمومی سازمان اورژانس کشور اظهارداشت : برای تسهیل در ارائه خدمات فوریتهای پزشکی طرح جلیقه عملیاتی در سازمان اورژانس کشور مطرح گردید و به همین منظور با حضور مسئولین اورژانس کشور جلیقه عملیاتی پیشنهادی تجهیز و ارزیابی گردید.

   

  زیر مجموعه ها