• امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
  • بهره‌مندی حدود یک و نیم میلیون نفر از خدمات اورژانس هوایی گناباد
  • ضرورت راه‌اندازی اورژانس هوایی در گناباد
  • اورژانس هوایی گناباد تا دو ماه آینده راه‌اندازی می‌شود
  • بازدید رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور

  کسب سه مقام برتر کشوری در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

  مومندو دانشجو و یک نفر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی گناباد موفق شدند در بخش شفاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مقام‌های برتر کشوری دست یابند.

  به گزارش وب‌دا، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از 25 الی 28 تیرماه سال‌جاری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید.
  دکتر محمدحسن مینوئیان افزود: خوشبختانه در این دوره از جشنواره، سمانه نجفی مقام اول رشته ترتیل در بخش اساتید، سید محمد طباطبایی مقام سوم در رشته قرائت تحقیق دانشجویان و جلال مومن مقام چهارم در رشته ترتیل دانشجویان را کسب کردند.
  وی با بیان اینکه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دوره‌های پیشین این جشنواره نیز موفق به کسب رتبه‌های برتر کشوری شده بودند، تصریح کرد: حدود ۵۰ هزار نفر در بخش‌های مختلف مسابقات قرآنی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شرکت داشتند.
  در این دوره از مسابقات سید محمدجواد مجتبوی از کارشناسان امور فرهنگی دانشگاه نیز به عنوان نماینده کمیته فنی و داور محاسب وزارت متبوع انتخاب گردید.
  یادآور می‌شود، شرکت کنندگان در سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی در ۳۸ رشته مختلف، در هشت بخش رقابت های خود را برگزار کردند.

  مومن

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد