• امروز سه شنبه, 01 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت

  پاسخگویی به 2724 مورد تماس با 115 در مرکز پیام اورژانس گناباد و بجستان در طرح امداد سلامت نوروز 1395

  مرکز پیام   رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گناباد از پاسخ گویی به ۲۷۲۴ مورد تماس اورژانسی توسط کارشناسان مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ خبر داد.

    دکنر باذلی افزود :در طرح امداد سلامت نوروز ۹۵ که از تاریخ ۲۴ اسفند لغایت ۱۴ فروردین برگزار شد تعداد ۱۷۶۰ مورد پاسخگویی به تلفن ۱۱۵ توسط کارشناسان مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گنابادو نیز ۹۶۴ مورد توسط همکارانمان در مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بجستان صورت گرفت.
  وی ضمن تقدیر از همکارانش در مرکز پیام اورژانس ۱۱۵به اهمیت پاسخگویی و اخذ شرح حال و مدیریت تماس هاو اعزام های اورژانسی اشاره کرد و اظهار داشت :درحال حاضر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد با استفاده از نیروهای باتجربه و بومی در واحد مرکز پیام مشغول ارائه خدمت به شهروندان عزیز هستند.
  رییس اورژانس ۱۱۵ گناباد در پایان گفت :یکی از چالش های مهم کارشناسان مرکز پیام عدم همکاری تماس گیرندگان با تلفن ۱۱۵ جهت دریافت شرح حال مناسب از بیمار میباشد و که نکته حائز اهمیت آن است که تماس با تلفن ۱۱۵ الزاما به معنای اعزام آمبولانس نیست و از وظایف اورژانس ۱۱۵ علاوه بر اعزام آمبولانس ارائه راهنمایی های لازم توسط دیسپچرهاست که این مهم با همکاری تماس گیرندگان با ۱۱۵ و داشتن صبرو حوصله در پاسخ به سوالات کارشناسان مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بدست می آید.
  روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد
  مرکز پیام