• امروز شنبه, 02 شهریور 1398 - Sat 08 24 2019
  • برگزاری اولین سالگرد تاسیس اورژانس هوایی گناباد با حضور اصحاب رسانه
  • جلسه هم اندیشی اولویت های پروازی در منطقه شرق کشور
  • کارگاه توانمند سازی پرسنل مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گناباد

  ابراز همدردی

  14523236341446545213condolences-death-poetry-and-fine-text-1 متاسفانه بهار امسال با فقدان تعدادی از همکارانمان در اورژانس 115 کشور  توام بود . بعد از سانحه سقوط بالگرد اورژانس شیراز واز دست دادن دو همکارمان در این حادثه در روزهای اخیر دوتن دیگر از همکارانمان نیز از اورژانس 115 بوشهر وتهران را در دو سانحه تصادف ازدست دادیم.مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد نیز با پیامی به جهت ابراز همدردی با خانواده های آن عزیزان خودرا در این غم بزرگ شریک می داند.

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انا لله و انا الیه الراجعون

    مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیندو این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت

  هنوز غم از دست دادن همکارانمان در سانحه سقوط بالگرد شیراز بر دلمان سنگینی می کرد که فقدان درگذشت همکارانمان مرحوم فاخر یوسف زاده از اورژانس 115بوشهر و نیز مرحوم محسن سلطانی از اورژانس 115 تهران که هردو بعد از اتمام شیفت کاری خود در مسیربه علت تصادف جان خود را ازدست دادند بر این غم افزود.

  از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت برای همکارانمان و نیز صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده بزرگ اورژانس 115کشور وبازماندگان این عزیزان خواهانیم.

  روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد 

  مرحوم فاخر یوسف زاده تکنسین فوریتهای پزشکی از اورژانس 115 بوشهر

  14601926841

  مرحوم محسن سلطانی تکنسین فوریت های پزشکی از اورژانس 115 تهران

  index

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  .