• امروز پنج شنبه, 12 تیر 1399 - Thu 07 02 2020
  • اولین دوره کارگاه آموزشی مدیریت سکته حاد قلبی در مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵

  ضرورت تسریع در راه‌اندازی اورژانس هوایی در شهرستان گناباد

  دکتر نبی پور  فرماندار گناباد در جلسه با هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گناباد بر ضرورت راه اندازی اورژانس هوایی در گناباد تاکید کرد .

  دکتر دکتر نبی‌پور، فرماندار شهرستان گناباد در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گناباد که با حضور مهندس بنائی، نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام صادقی‌نسب، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر احمدی، رئیس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع،  معاون درمان، معاون بهداشت، معاون آموزشی، معاون تحقیقات و فناوری، معاون فرهنگی ـ دانشجویی، معاون غذا و دارو، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار شد، از دکتر احمدی و مجموعه هیئت رئیسه دانشگاه به دلیل فعالیت‌های مختلف به ویژه ضابطه کردن استخدام‌ها قدردانی کرد.
  وی طرح تحول نظام سلامت را یکی از طرح‌های ارزشمند دولت تدبیر و امید عنوان و اظهار کرد: این طرح باعث افزایش رضایت عمومی شهروندان شده است و لایه‌ها و بسته‌های مختلف آن به مرور اجرایی می‌شود.

  وی بر ضرورت تسریع در راه‌اندازی اورژانس هوایی در این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: شهرستان گناباد از نظر ژئوپلتیکی پوشش خوبی دارد؛ قرار گرفتن این شهر در جنوب خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی وضعیت خوبی را برای آن فراهم کرده است که امیدواریم هرچه زودتر شاهد راه‌اندازی اورژانس هوایی در این شهر باشیم.
  وی افزود: مرکز مدیریت بحران گناباد از جمله مزیت‌های خوب این شهرستان برای زمان وقوع حوادث احتمالی در منطقه است.

  روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد

  هیات رییسه