• امروز سه شنبه, 01 بهمن 1398 - Tue 01 21 2020
  • اجرای طرح هر شهروند یک اورژانس یار
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت

  پیام تبریک سرپرست اورژانس کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس

  دفاع مقدس  مشاور وزیر بهداشت و سرپرست اورژانس کشور با صدور پیامی هفنه دفاع مقدس را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی اورژانس کشور متن این پیام بدین شرح می باشد:

  دکتر کولیوند ضمن تبریک هفنه دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسب و ارزشمند ی است که تداعی کننده ی ایثارگری‌ها و رشادتهای فرزندان این مرزوبوم است که همواره باید نام  و خاطره آن با در افکار واذهان ملت ایران اسلامی زنده نگه داشته شود

  سرپرست اورژانس کشور افزود: زنده نگه داشتن این هفته ادامه دادن راه شهدایی  است که در راه حفاظت از دین و ناموس سرزمین خود جان بر همه ی ظواهر دنیوی و مادیات چشم پوشیدند و در این راه خالصانه جان خود را در راه ارزش های والای اسلامی تقدیم کردند.

  وی گفت: شهیدان دریا دلی که زرق و برق دنیا نتوانست مانع آنان در دفاع از کیان اسلامی و جهاد در برابر متجاوز شود و با دست خالی و سلاح ایمان و صلابت و ایثار در برابر بلوک شرق و غرب به دفاع از شرف و تمامیت ارضی پرداختند و یک واقعه ی بی نظیر تاریخی را به نام خود ثبت کردند.

  دکتر کولیوند تصریح کرد: اگر امروز ما در کشورمان دارای امنیت، آرامش، شکوفایی و پیشرفت در تمام زمینه ها هستیم این مرهون حماسه آفرینی های شهیدان و ایثارگری های رزمندگانی است که در دوران دفاع مقدس با نثار جان خویش سرافرازی، عزت و عظمت را برای کشور به ارمغان آوردند.

  وی افزود: در دوران دفاع مقدس شهیدان و رزمندگان با جانفشانی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشتند و این مهم تحت رهبری حضرت  امام خمینی (ره) به ثمر نشست و دشمنان اسلام غافل بودند که نظام ما به رهبری ایمانی و الهی دارد و کسی را یارای مقابله با آن نیست.

  مشاور وزیر بهداشت عنوان کرد:ولایت پذیری و پیروی از دستورات او مهمترین رمز پیروزی در برابر متجاوزین نظام بود چرا که اعتقاد به ولایت فقیه وحدت و انسجام مردم را حفظ کرد وهمگان بدون هیچ گونه مرزبندی متحد، هم‌پیمان و هم کلام به دفاع از دین، اعتقادات و سرزمین شان جهادگونه ایستادگی کردند.

  دکتر کولیوند ادامه داد: امسال با هم زمان شدن هفته دفاع مقدس با عید ولایت نقش ولایتمداری و آثار آن برجسته تر شده است وجوانان این مرز وبوم امروز با ولایت مداری راه ولایت را که ادامه دهنده ی راه انبیاء هست با صلابت و بصیرت ادامه میدهند و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و آرمان های والای امام خمینی(ره) همه زورگویان جهان را به زانو درآورده اند.

  دکتر کولیوند افزود:امیدواریم که همه ی ما بتوانیم قدردان خون شهدا و خانواده های معزز آنها باشیم  و بر همه ی ما واجب است که نگذاریم خون شهیدان و مجاهدات رزمندگان پایمال شود و باید در راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
  سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه در این هفته خانواده اورژانس شهید مصطفی صادقی، یکی از بهترین نیروهای خدوم خود را در راه خدمت و امداد رسانی به مردم حادثه دیده  از دست داد, و به درجه رفیع شهادت نائل شد اظهار داشت: بی شک همه ی انسان هایی که در جهادگونه در راه خدمت به دیگران باشند را بدون اجر نمی گذارد و در نزد خداوند بی پاداش نخواهد بود.

  دکتر کولیوند در ادامه گفت:این هفته را به خدمت مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدضله)، ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی و به محضر همه ی جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران، و بسیجیان همیشه در صحنه ایران اسلامی  تبریک عرض نموده،و از خداوند منان سعادت، سربلندی و پیروزی را برای همگان مسئلت می‌‌نمایم.
  انتهای پیام/