• امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
  • بهره‌مندی حدود یک و نیم میلیون نفر از خدمات اورژانس هوایی گناباد
  • ضرورت راه‌اندازی اورژانس هوایی در گناباد
  • اورژانس هوایی گناباد تا دو ماه آینده راه‌اندازی می‌شود
  • بازدید رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور

  سی و یکمین همایش روسای اورژانس کشور در تهران برگزار شد .

  نشست روسای 115  به گزارش روابط عمومی اورژانس کشور :سی و یکمین همایش روسای اورژانس کشور در تهران برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی اورژانس کشور، دکتر پیرحسین کولیوند رییس اورژانس کشورروز یکشنبه 15 اسفندماه 95 در همایش روسای اورژانس کشوربا بیان اینکه خدمات نوروزی اورژانس امسال از 24 اسفند فعالیت خود را آغاز می‌کند، اظهار داشت: اولین نکته در این ارائه خدمات و تلاش برای سرعت عمل در خدمات‌رسانی رعایت اخلاق حرفه‌ای است.

  وی افزود: مسئولین باید  با برگزاری جلسات کارکنان خود را در زمینه خدمات‌رسانی به موقع و اهمیت سرعت عمل با نجات جان انسان‌ها توجیه کنید.
  کولیوند با اشاره به اینکه معاونت‌ها موظف به همکاری در بحث خدمات‌رسانی  نوروز هستند، بیان کرد: خدمات‌رسانی نوروز حائز اهمیت بوده و سازمان‌های ذی ربط بحث نظرسنجی در این زمینه را انجام می‌دهند.
  رئیس سازمان اورژانس خاطرنشان کرد: نواقص و کمبودها سریع‌تر اعلام شود تا زمان رسیدگی و رفع آنها وجود  داشته باشد. پیگیری به امور بیماران وظیفه حوزه اورژانس است و نباید در آن کوتاهی دیده شود.
  وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر آقاجانی معاون محترم درمان وزارت بهداشت و درمان درخصوص دستور به پرداخت کارانه ها و همچنین تاکید ایشان بر پرداخت کارانه به پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی برلزوم افزایش انگیزش پرسنل تاکید نمود
  رئیس اورژانس کشور افزود : از حرف‌ها و رفتارهای تنش‌زا باید جلوگیری کرد و سعی شود با معاونت‌ها و روسای دانشگاه‌ها تعاملات تقویت شود و حمایت‌ها در این زمینه قطع نمی‌شود.
  دکتر کولیوند با بیان اینکه منبع مالی جدیدی با تلاش وزیر محترم بهداشت و معاون درمان وزارت بهداشت و درمان  در حال تامین است، افزود: برای موفقیت سازمان اورژانس باید از کمک‌های سازمان‌ها و معاونت‌ها بهره برد.
  رئیس سازمان اورژانس با تاکید بر اینکه اورژانس باید جایگاه خود را در ساختار وزارت به دست آورد، اظهار داشت: استفاده از شیوه‌های جدید و نوین را باید در دستور کار قرار داد. امکانات و تجهیزات در سایت  یا پورتال در چند روز آینده وارد می‌شود و در صورت خلاف مدرک ثبت شده ای در سامانه دیده شود برخورد می‌شود و همچنین داده‌های درست مورد حمایت قرار می‌گیرند.
  وی تصریح کرد: ایجاد بانک اطلاعات صحیح بسیار اهمیت دارد، اصلاح بودجه تنها با در دست بودن اطلاعات صحیح و دقیق امکان‌پذیر است.
  رییس اورژانس کشور با اشاره به اینکه ترقی و تامین کیفیت خدمات اورژانس جزء مطالبات ما از مسئولین مافوق است، تصریح کرد: مطالبه و پیگیری این امور نیازمند همکاری در سطوح مختلف است، داده ها و اطلاعات اورژانس باید به صورت فصلی به روز شود و استفاده از سیستم داوطلبی از برنامه‌های آینده سازمان اورژانس است.
  کولیوند با بیان اینکه خدمات اورژانس مشمول همه افراد جامعه است، تاکید کرد: بیمارستان صحرایی جزء تکالیف اورژانس است و باید در برنامه‌های سازمان تعبیه شود.
  رئیس سازمان اورژانس صحبت‌های خود را با تشکر از زحمات روسای اورژانس و کارکنان فوریت‌های پزشکی به پایان رساند و اظهار امیدواری کرد در سال آینده خدمات مطلوبی به مردم ارائه شود.

  نشست روسای 115