• امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
  • بهره‌مندی حدود یک و نیم میلیون نفر از خدمات اورژانس هوایی گناباد
  • ضرورت راه‌اندازی اورژانس هوایی در گناباد
  • اورژانس هوایی گناباد تا دو ماه آینده راه‌اندازی می‌شود
  • بازدید رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور

  پویش نه به مواد محترقه خطرساز بمناسبت پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

  پویش جدیدرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد از ایجاد پویش نه به مواد محترقه خطرساز بمناسبت پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخرسال همگام با سراسر کشور خبر داد.

  دکتر باذلی افزود : حوادث آخرین چهارشنبه امسال در حالی دغدغه سازمان های امدادی شده است که هنوز داغ از دست دادن شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به عنوان یک تراژدی ناشی از آتش سوزی بر دل هر ایرانی مانده است و همچنین مسئولیت تک تک اقشار جامعه را در پیشگیری از حوادث مشابه  بیشتر و بیشتر می کند.

  رئیس مرکز اورژانس گناباد در ادامه گفت : استفاده از مواد محترقه ، برپا کردن آتش و چندین و چند رفتار مخاطره آمیز هر ساله در آخرین چهارشنبه  سال منجر به بروز حوادثی جبران ناپذیر بویژه در قشر جوان و نوجوان می شود.

  وی در ادامه گفت : امسال مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد همراه با سایر مراکز مدیریت حوادث کشور پویش نه به مواد محترقه خطرساز را با هدف اطلاع رسانی و کاهش آسیب ناشی از رفتارهای مخاطره آمیز و حوادث شب آخرین چهارشنبه سال برگزار می کند.

  دکتر باذلی در پایان گفت : پس بیایید با پیوستن به این پویش هدفمند و اطلاع رسانی به سایر و بویژه فرزندان ضمن پیشگیری از بروز حوادث حوادث خطرناک چهارشنبه آخر سال خوشی را برای خودو اطرافیانمان  رقم بزنیم

  پویش جدید

  پویش1

  پویش 2

  پویش 3