• امروز دوشنبه, 18 آذر 1398 - Mon 12 09 2019
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت
  • کارگاه دو روزه تخلیه اضطراری و اطفا حریق

  پیام نوروزی سرپرست اورژانس کشور

  پیام نوروزی کولیوند  سرپرست اورژانس کشور طى یادداشتى فرا رسیدن عید نوروز را به همه مردم، پرسنل بهداشت و درمان و همکاران زحمتکش اورژانس تبریک گفت.

                 

   بسم الله الرحمن الرحیم

  السّلام علی الصّدّیقه الطّاهره، فاطمه المرضیّه، بنت رسول الله، صلّی الله علیه و آله. و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.

  به نام خداوندی که آفریننده زیبایی هایی است که به ما برای خدمت دهی به مردم و نیازمندان و مددجویان یاری می دهد.

  خداوند را شاکریم که به ما نعمت های فروانی به ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راس آن نعمت ولایت را ارزانی داشته و نیز شکر بی نهایت خداوند باری تعالی که امسال را نیز توانستیم در حالی به سر ببریم که افتخار خدمتگزار بودن مردم را نصیب مان کرد؛ آن هم خدمتی از جنس تخصص و ارائه خدمت درمانی جهت حفظ سلامت بهترین مخلوقات خداوند متعال. اکنون به لطف و عنایت رب العالمین و در آستانه سال نو و آغاز رویش طبیعت خوشحالیم که می توانیم در جایگاه خدمت به مردم ارائه خدمات داشته باشیم.

  امسال آغاز فصل رویش و نوروز با میلاد یاس نبوی همراه شده است و این تقارن را به فال نیک گرفته و بیش از پیش برای خدمت رسانی مطلوب و شایسته و در خور به مردم شریف و عزتمند ایران اسلامی تلاش خواهیم کرد و با الگو گرفتن از آموزه های دخت نبی اکرم (ص) باشد که همواره جمهوری اسلامی ایران را در قله های عزت و استقلال و آزادی و پیشرفت ببینیم.

  انشاءالله ما در حوزه خدمت دهی در اورژانس کشور و بخش سلامت با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و توکل به خداوند و به کارگیری نیروهای متخصص تلاش می کنیم که در ایام نوروز و نیز در طول سال با اقدامات به موقع خود در کنار مردم بوده و وظیفه خود را به نحو مطلوب و شایسته انجام دهیم.

  امید است که امسال دعای ما در زمان خواندن یا "مقلب القلوب والابصار" ظهور منجی عالم بشریت (عج)، سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری و بازگشت صلح و آرامش به جهان و به ویژه کشورهای مسلمانی باشد که هدف ظلم و جور ظالمان قرار گرفته اند، باشد.

  آغاز سال نو و عید باستانی نوروز را به تمامی مردم عزیز و به ویژه پرسنل حوزه بهداشت و درمان و همکاران جهادی و ایثارگر اورژانس خدوم تبریک گفته و از همه عزیزان می خواهیم که تخصص و مهارت خود را برای کاهش دردها و آلام مردم دردمند به کار بگیرند. باشد که با لطف خداوند متعال و دعای دردمندان توشه ای باشد برای آخرت و جایگاه ابدیمان انشاءالله.