• امروز شنبه, 23 آذر 1398 - Sat 12 14 2019
  • کارگاه آموزشی فارماکولوژی در اورژانس ۱۱۵
  • تمرین میدانی زلزله در محل یخدان کوثر بیدخت
  • کارگاه دو روزه تخلیه اضطراری و اطفا حریق

  آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران، اول مهرماه 1396با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تهران برگزار شد

  IMG 1917به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گناباد ، آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران، اول مهرماه 1396 با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور و دکتر باباجانی معاون درمان وزارت بهداشت، در تهران برگزار شد.

   

  وزیر بهداشت در آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران بر ارتقای آموزش پرسنل تاکید کرد و افزود: خوشبختانه اورژانس با وجودِ بیشترین تعداد خدمات در وزارت بهداشت، کمترین میزان شکایت را دارد.
  این گزارش حاکی است، در این مراسم دکتر کولیوند برای پیگیری تصویب و اجرای اساسنامه سازمان اورژانس و نیز پیگیری مزایای مالی برای کارکنان این حوزه قول مساعد داد.
  عبدالرضا محمدی رییس انجمن فوریت‌های پزشکی کشور نیز گزارشی از مشکلات و دغدغه های پرسنل اورژانس ارائه کرد و خواستار پیگیری جدی آن توسط مسئولان سازمان شد.
  در حاشیه این مراسم دکتر باذلی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد پیرامون مشکلات و نیازهای اوژانس گناباد و نیزلزوم راه اندازی اورژانس هوایی در گناباد مذاکراتی با دکتر کولیوند ریئس سازمان اورژانس کشور داشت .

  گفتنی است در این مراسم از خانواده شهدای اورژانس و پرسنل مدافع حرم تقدیر شد.