چهار حادثه ترافیکی در گناباد و بجستان 6 مصدوم و یک فوتی برجا گذاشت

.
 
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از ساعت هفت صبح امروز تا ساعت 20، چهار حادثه ترافیکی رخ داد که بدنبال آن 5 اکیپ اورژانس زمینی و بالگرد اورژانس هوایی، بیماران را به بیمارستان‌های گناباد و بجستان منتقل کردند.

محمد حسین اسماعیل زاده افزود: حادثه اول ساعت 10:35 در محور گناباد _تربت حیدریه به وقوع پیوست و بدنبال واژگونی خودروی پراید، سه مصدوم توسط بالگرد اورژانس هوایی و آمبولانس اورژانس 115 (کد 7043) به بیمارستان علامه بهلول گنابادی منتقل شدند.

وی اظهار داشت: در حادثه دوم که ساعت 13:02 رخ داد بدنبال واژگونی پراید در محور روستای فودنجان به کامه دو نفر مصدوم شدند که توسط آمبولانس اورژانس (کد 7083) بعد از انجام اقدامات اولیه در محل، به بیمارستان علامه بهلول منتقل شدند.
 
اسماعیل زاده افزود: در حادثه سوم نیز که بدنبال واژگونی پراید در محور یونسی - مرندیز رخ داد، یک مصدوم توسط آمبولانس اورژانس 115 (کد 7073) به بیمارستان آیت الله مدنی بجستان منتقل شد.

وی در خصوص حادثه چهارم امروز نیز گفت: این حادثه در ساعت 19:41 بدنبال برخورد سواری با موتور سیکلت در جاده سنو به گناباد رخ داد که متاسفانه راکب موتور سیکلت که آقایی حدودا 63 ساله بود به دلیل شدت جراحت وارده، قبل از رسیدن اورژانس فوت کرده بود.

اسماعیل زاده افزود: امروز همچنین آمبولانس کد 7103 در یک ماموریت اورژانسی، در کمک به پایگاه اورژانس بردسکن، به مصدومان حادثه ای در محور بردسکن - بجستان امداد رسانی کرد.
 
 
 
تاریخ:
1401/01/12
تعداد بازدید:
24
منبع:
Powered by DorsaPortal