آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان پایگاه اورژانس جاده‌ای 115 روشناوند

انتشار محتوا: ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
 
در آستانه ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع)، عملیات اجرایی احداث ساختمان پایگاه اورژانس جاده‌ای 115 روشناوند آغاز شد.
 
 
به گزارش وب‌دا، محمدحسین اسماعیل‌زاده سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده، در جلسه آمایش سرزمینی توسعه پایگاه‌های اورژانس کشور که اسفندماه 1400 برگزار گردید، موافقت سازمان اورژانس کشور برای تاسیس و راه‌اندازی پایگاه اورژانس جاده‌ای روشناوند اخذ شد.

دکتر مرتضی تجددی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد هم در این مراسم گفت: زمین این پایگاه اورژانس به مساحت 400 متر مربع توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر روشناوند اهدا و ساختمان آن با زیربنای 110 مترمربع به همت فرزندان مرحوم حاج عباس شریفی احداث می‌شود. همچنین بر اساس تفاهم انجام شده محوطه سازی و دیوارکشی ساختمان این پایگاه به همت سایر خیرین و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است که پس از صدور مجوز راه اندازی این پایگاه، جلسه‌ای در تاریخ 16 فروردین با حضور دکتر احمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، شهردار، اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدین شهر روشناوند، مجمع خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه برگزار و تفاهم‌نامه همکاری امضاء شد که بر مبنای این تفاهم نامه، امروز کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه بر زمین زده شد.

در آیین آغاز عملیات اجرایی این پایگاه اورژانس، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون بهداشت، معاون آموزشی، معاون غذا و دارو و رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت، رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی، سرپرست دفتر ریاست و مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دانشگاه به همراه اعضای شورای اسلامی، روحانیون و معتمدین شهر روشناوند حضور داشتند.