انتصاب جدید در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
 
دکتر رضا احمدی سرپرست دانشگاه در حکمی، آقای محمد حسین اسماعیل زاده را به عنوان سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه منصوب کرد.
 
 
 
به گزارش وب‌دا، متن ابلاغ صادره شده به شرح زیر است:

جناب آقای محمد حسین اسماعیل زاده
 
با سلام و احترام
نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد" منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال، رعایت موازین شرعی و قانونی و با عنایت به اهداف دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور، نسبت به انجام شایسته وظایف محوله اقدام نمایید.
ارتباط موثر با سازمان اورژانس کشور و سازمان‌های همکار و پشتیبان، برنامه ریزی جهت ارائه مطلوب خدمات فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی در سوانح، توسعه کمی و کیفی خدمات و تجهیزات، برگزاری برنامه های آموزشی و بازآموزی مدون برای تکنیسین ها و پرسنل محترم مرکز و آموزش های همگانی برای عموم مردم، نظارت مستمر بر عملکرد پایگاه ها و مراکز ارائه کننده خدمات مرتبط و توسعه پایگاه ها، از جمله اهدافی است که انتظار می رود با مدیریت جنابعالی و همراهی و همدلی همکاران ارجمند حاصل شود.
ضمن ارج نهادن به تلاش هایی که در آن مرکز به انجام رسیده است، امید می رود که این مجموعه در دوره مسئولیت جنابعالی از رشد و بالندگی بیش از پیش برخوردار شود.


دکتر رضا احمدی
سرپرست دانشگاه
..................................................... 
 
دکتر احمدی همچنین در پیامی از خدمات و تلاش‌های دکتر امین زمانی در مدت تصدی مسئولیت اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه قدردانی کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر امین زمانی
از خدمات ارزشمند و خالصانه جنابعالی در مدت تصدی مسئولیت صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم. سلامت و توفیق شما را از درگاه ایزد منان خواهانم.