اعتباربخشی اورژانس پیش بیمارستانی گناباد توسط ناظرین سازمان اورژانس کشور

انتشار محتوا: ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
 
اعتباربخشی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور ناظران سازمان اورژانس کشور در اورژانس 115 گناباد انجام شد.
 
 
 
 
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: اعتباربخشی مراکز اورژانس کشور به دستور رئیس سازمان اورژانس کشور و با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین بهبود مستمر و ارائه خدمت با کیفیت به مددجویان انجام می شود.

دکتر امین زمانی افزود: در همین راستا، عملکرد اورژانس 115 دانشگاه در حوزه‌های مختلف مدیریتی، پشتیبانی، بهبود کیفیت، پایگاه‌های عملیاتی، ناوگان آمبولانس، مدیریت بحران و آموزش و پژوهش مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

دکتر محزون معاون اورژانس 115 مشهد و مسئول تیم نظارت سازمان اورژانس کشور در این بازدید گفت: اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی گناباد یکی از مراکز با کیفیت در خراسان رضوی است که با بهره‌مندی از نیروهای جوان، خدمات مطلوبی را طبق استانداردهای سازمان اورژانس کشور به مددجویان ارائه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی مستندات و فعالیت‌های حوزه‌های مختلف اورژانس 115 گناباد، عملکرد آنها بر اساس سنجه‌های اعتباربخشی قابل قبول ارزیابی می‌شود.

ناظر سازمان اورژانس کشور، مشارکت خیرین سلامت را با دانشگاه علوم پزشکی گناباد بی نظیر توصیف کرد و از مساعدت آنان در ساخت و تجهیز پایگاه‌های اورژانس قدردانی کرد.

یادآور می‌شود، این دومین بازدید ناظرین سازمان اورژانس کشور از مرکز اورژانس گناباد طی سه ماهه اخیر بود که توسط ناظرین قطب شمال شرق کشور انجام شد.