پیام تبریک رئیس اورژانس پیش بیمارستانی گناباد به مناسبت دهه فجر

انتشار محتوا: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰:۰۰ قبل از ظهر
 
به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس 115 گناباد دکتر امین زمانی رپیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پیامی چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و آغاز دهه فجر را تبریک گفت.
 

متن پیام به شرح ذیل است:
 

« بسم الله الرحمن الرحیم»
 

دهه فجر آغازگر طلوعی پرفروغ و مبارک در تاریخ جهان بود که با تلألو انوار الهی آن، پایه های نظام استبدادی و ظالمانه حکومت 2500 ساله شاهنشاهی برای همیشه برچیده و جمهوری اسلامی همراه با معنویت، عزت، آزادی و استقلال در صحنه جدید تاریخ این کشور حیات یافت. در این میان حدود یک سال است که از تلاشهای ایثارگرانه مدافعین سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا در اورژانس 115 و در بیمارستان میگذرد که همانند رزمندگان جبهه مقابله با استبداد جهانی با جانفشانی های خود این ایام را به روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران تبدیل کرده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع سلامت، فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران؛ این تاریخ سراسر حماسه و رشادت را تبریک عرض میکنم و همچنین تقارن این ایام مبارک با ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر جای هزاران تبریک و تهنیت به مادران و بانوان شیردل و غیور ایران دارد. امیدوارم بتوانیم در کنار ملت و در سایه حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری از شجره طیبه و تنومند انقلابِ اسلامی همچون همیشه حفاظت و حراست کرده و در مسیر اعتلای این انقلاب گام برداریم.
 
○ دکتر امین زمانی ریاست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد