رئیس سازمان اورژانس کشور؛

انجام بیش از 600 پروژه در دولت سیزدهم

انتشار محتوا: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۵:۱۸ قبل از ظهر
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: بیش از 600 پروژه در بخش‌های مختلف اورژانس پیش بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم انجام شد.

          

به گزارش وبدا، دکتر جعفر میعادفر شامگاه جمعه 25 خردادماه در آیین افتتاح دو پروژه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مسجدجامع شهر روشناوند با اشاره به اینکه بیش از 600 پروژه در بخش‌های مختلف اورژانس پیش بیمارستانی در دولت مردمی سیزدهم انجام شد اظهار کرد: از این میزان 400 پروژه به اتمام رسیده و حدود 230 پروژه در حال اجرا است که اگر دولت سیزدهم ادامه می‌یافت ظرف مدت یک سال تا پایان همین دولت به بهره‌برداری می‌رسید.

وی با اشاره به اقدامات خوب دولت سیزدهم در حوزه سلامت گفت: در حالی که کل تخت بیمارستانی موجود در کشور 150 هزار تخت بستری است ولی در طی همین مدت سه سال دولت سیزدهم 17 هزار تخت بیمارستانی به مجموعه درمانی کشور اضافه شد و هزار تخت دیگر طی دو هفته آینده افزوده می‌شود.

رییس سازمان اورژانس کشور نقش خیرین در حوزه سلامت را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: خیرین حوزه سلامت برای اجرای پروژه‌های مختلف این بخش چهار همت آورده داشته‌اند.

دکتر میعادفر خاطرنشان کرد: در گذشته خیرین به حوزه سلامت توجه نمی‌کردند ولی با تلاش مجمع خیرین سلامت مردم به این سمت آمده‌اند و نتیجه آن را به وضوح می‌بینند.